Dodaj obiekt sportowydodaj klub sportowydodaj wydarzenie sportowe

Logowanie Rejestracja »» Przypomnij hasło
Jesteś tutaj: » Strona główna  / Artykuły  / Aqua centrum – relaks, zabawa i nauka pływania!

Aqua centrum – relaks, zabawa i nauka pływania!

W okresie letnim najchętniej spędzamy czas wolny w wodzie. Nie wszyscy mają jednak szczęście mieszkać blisko morza lub miejsc, w których można aktywnie spędzić dnie od czasu do czasu chłodząc się w wodzie. Mieszkańcy Krakowa i okolic mogą jednak z powodzeniem skorzystać z wodnej rozrywki w aqua centrum, miejscu, które sprzyja relaksowi, zabawie oraz nauce pływania.

Aqua centrum – idealne miejsce na aktywny, letni wypoczynek w wodzie

Krakowskie aqua centrum to idealne miejsce, w którym możemy aktywnie spędzić cały dzień. Jego zalety docenią zwłaszcza osoby, które na co dzień intensywnie pracują. Wolny weekend warto bowiem poświęcić na relaks, aby nie tylko odpocząć, ale także naładować baterie na nadchodzący tydzień.

Aqua centrum oferuje liczne atrakcje zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Jest to bowiem miejsce, w którym możemy wypocząć całą rodziną. Jego zalety docenią zwłaszcza najmłodsi członkowie naszych rodzin, którzy kąpiąc się w basenie nie tylko lepiej oswoją się z wodą, ale także będą miały możliwość aktywnej i zdrowej zabawy. Dorośli docenią z kolei obecność wanien jacuzzi z wodą solankową, hydromasaży oraz sauny.

Osoby, które chciałyby natomiast spędzić swój wolny czas bardziej aktywnie, mogą skorzystać z miejsc przeznaczonych do uprawiania sportów wodnych. Można w nich m. in. zagrać w koszykówkę, siatkówkę, piłkę wodną oraz potrenować pływanie.

W aqua centrum najlepiej zadbasz o swoje zdrowie!

Krakowskie aqua centrum warto odwiedzić także, jeśli zależy nam na relaksie oraz lepszym zadbaniu o swoje zdrowie i wygląd. Dostępne na miejscu sauny pozwolą bowiem odpocząć od codziennych trosk, a lecznicze hydromasaże z kolei zatroszczą się o naszą skórę zapewniając jej jędrność, elastyczność oraz atrakcyjny wygląd przez cały rok.

Delikatny masaż wodny pobudza bowiem mikrokrążenie krwi, pomaga szybciej pozbyć się cellulitu oraz zapewnia fantastyczne samopoczucie sprzyjające letniemu relaksowi. Z kolei jacuzzi w wodą solankową pozwolą czerpać maksimum korzyści z naturalnych minerałów obecnych w słonej wodzie bez konieczności wyjazdu do term.

Aqua centrum to miejsce, w którym nauczysz się pływać!

W aqua centrum w Krakowie od lat organizowane są profesjonalne kursy pływania skierowane do osób w zróżnicowanym wieku. Skorzystać z nich mogą zarówno dorośli, jak i dzieci i osoby starsze. Na naukę tak praktycznej umiejętności, jaką jest pływanie, nigdy nie jest bowiem za późno! Wakacje to z kolei idealny czas, aby zadbać o lepsze oswojenie się z wodą oraz zdobycie nowych, bardzo przydatnych umiejętności.

Aqua centrum w AquaPark oferuje zarówno indywidualne, jak i grupowe zajęcia z pływania. Udział w nich mogą brać już najmłodsze dzieci w wieku od 3 miesięcy, do których skierowane jest oswajanie z wodą. Zajęcia te odbywają się na specjalnym basenie z wodą o temperaturze 37 stopni i są prowadzone wspólnie z rodzicami, których bliskość sprzyja szybszemu oswojeniu się malucha z wodą oraz tworzeniu wzajemnej więzi między nim a rodzicami. Dla starszych dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych przeznaczone są z kolei profesjonalne kursy nauki pływania, które pomagają szybko i bezpiecznie opanować nowe umiejętności i poczuć się bezpiecznie w wodzie.