Dodaj obiekt sportowydodaj klub sportowydodaj wydarzenie sportowe

Logowanie Rejestracja »» Przypomnij hasło
Jesteś tutaj: » Strona główna  / Artykuły  / Stylowo i zawsze na czasie z bazą w wariancie moro

Stylowo i zawsze na czasie z bazą w wariancie moro

Uwielbienie dla trendów, a także nawiązanie do tego, co się lubi może być znakomitym źródłem do wytworzenia niebanalnych rozwiązań ubraniowych. Każdy koncept może opierać się o podstawy, a te są zawsze utrzymane w jednolitej kolorystyce lub mogą posiadać konkretny deseń. Jednym z nich jest klimat moro, który od razu przywołuje leśny kamuflaż a także środowisko wojskowe. Dla tych, którzy uwielbiają się wyróżniać w tłumie, a zarazem niknąć w danej sytuacji jest to opcja, która sprawdzi się przy każdorazowej okazji.

Zawsze uniwersalnie

Garderoba może zostać perfekcyjnie zaopatrzona we wzór moro, który będzie pasował zarówno do jeansów, bojówek, jak i szortów. Ograniczeń tutaj nie ma żadnych, wobec czego można pokusić się o nietypowe mieszanki jak i klasyczne połączenia. Do tego wszystkiego warto dobrać taką odzież, która się po prostu przyda i wytrzyma dłuższy czas - w każdym sezonie kamuflaż w barwach zielonych połączonych z czernią, szarością a także brązem czy beżem jest na czasie, więc nie ma obawy o to, że coś wyjdzie z mody. Bluza moro świetnie sprawdzi się o każdej porze roku, więc jest to pewna inwestycja. Warto przy tym wszystkim zwrócić uwagę na skład materiałowy, w którym to napotkamy bawełnę, poliester czy też dodatek elastanu.

Wersja dla każdego

W bluzach moro uwagę przykuwają detale. Można zatem wynaleźć opcje:
- wkładane przez głowę,
- zapinane na zamek błyskawiczny lub zatrzaski,
- z kieszeniami po bokach,
- z kapturem lub ze stójką,
- ze ściągaczami przy rękawach i przy dole bluzy,
- dłuższe sięgające ud, a także krótkie do pasa.
Każdy rodzaj może odpowiadać indywidualnym wymaganiom estetycznym oraz funkcjonalnym. Przy tym wszystkim musi być wygodnie pod każdym względem i można wyruszyć tam, gdzie oczy poniosą.

Klasyka w każdym wydaniu

Ci, którzy wielbią streetwear, a także unikalne stylizacje czy też po prostu chcą postawić na dopasowanie się do otoczenia - bluza moro okaże się strzałem w dziesiątkę. Na co dzień, na weekend, do miasta i do lasu - bluza w pakiecie to zestaw zawsze optymalny.