Dodaj obiekt sportowydodaj klub sportowydodaj wydarzenie sportowe

Logowanie Rejestracja »» Przypomnij hasło
Jesteś tutaj: » Strona główna  / Artykuły  / Alé Cycling – czyli o włoskiej odzieży kolarskiej

Alé Cycling – czyli o włoskiej odzieży kolarskiej

Jako nowa marka, Alé Cycling jest znana jako "Italian Pro team" Chociaż nie jest to prawdziwa profesjonalna drużyna kolarska - Alé to skrót od Alé Verbania , firmy, która została założona w 1982 roku i od tego czasu produkuje odzież kolarską. Mimo to, Alé Cycling to rodzina sportowców, którym Alé Verbania szyje ubrania od lat na najwyższym poziomie sportowym.

Dlatego też Alé Cycling dąży do osiągania doskonałych wyników, oferując produkty na najwyższym poziomie z wysoką dbałością o szczegóły. W szczególności, w zeszłym roku Alé wprowadziło swoją pierwszą linię odzieży casualowej zaprojektowanej specjalnie dla tych, którzy kochają jazdę na rowerze, ale również chcą wyglądać stylowo poza nim.

Odzież rowerowa, którą pokochasz

Alé Cycling to hiszpańska firma zajmująca się sprzedażą odzieży sportowej zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. W jej asortymencie znajdują się koszulki rowerowe Alé Cycling, bokserki, szorty, kurtki oraz kominy rowerowe. Oznacza to, że możesz nosić odzież Alé Cycling przez cały rok, zapewniając sobie przyjemną i miłą jazdę w każdych warunkach pogodowych. W ich produktach odkryjesz cechy, które są dostosowane do profesjonalistów.

Męska koszulka kolarska Alé Cycling Pro Team Replica Movistar jest tego doskonałą ilustracją. Ma nie tylko płaskie szwy, które eliminują otarcia, ale także dodające dynamiki laserowo wycinane raglanowe rękawy i zamek błyskawiczny na całej długości.

Koszulka kolarska ma wiele zalet. Jest oddychająca i odprowadzająca wilgoć, z szybkoschnącym materiałem i wydłużoną tylną częścią, która jest stworzona do jazdy na rowerze.

Clarino Jersey to wyczynowa koszulka kolarska przeznaczona do jazdy w chłodnych temperaturach. Ma jaskrawe kolory z elementami odblaskowymi, dzięki którym będziesz lepiej widoczny na drodze, a także zapewnia przydatne miejsce do przechowywania, na przykład drugiego śniadania w przypadku dłuższej podróży, rękawów lub kamizelki w tylnych kieszeniach (od jednej do trzech kieszeni dla większej wygody). Warto również zaopatrzyć się w koszulkę z silikonową opaską, która utrzyma ją w jednym miejscu. Koszulka kolarska na zimniejsze dni ma lepsze właściwości izolacyjne, a nawet służy jako ochrona przed wiatrem.