Dodaj obiekt sportowydodaj klub sportowydodaj wydarzenie sportowe

Logowanie Rejestracja »» Przypomnij hasło
Jesteś tutaj: » Strona główna  / Wydarzenia sportowe  / Sexy dance

Wydarzenie sportoweSexy dance

Data Co tydzień w Wtorek Sexy dance Free Art Fusiion Miedziana 11
Free Art Fusion-
SEXY DANCE WE FREE ART FUSION Z MARYSIĄ FORYŚ
WTORKI I CZWARTKI 20:00

Maria Foryś
Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku na wydziale Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Rytmiki. Laureatka konkursow pianistycznych, tancerka
i wokalistka afrykańskiego zaspołu „Ikenga Drummers“ z którym występowala na Międzynarodowych Festiwalach Muzyki Jazzowej, w Operze Leśnej w Sopocie i Teatrze Muzycznym w Gdyni. Tańczy od piątego roku życia a pierwsze kroki postawiła w Studium Baletowym Państwowj Opery Bałtyckiej w takich przedstawieniach jak: „Królewna Śnieżka“ oraz „Wiosna, lato, jesień, zima“. Wielką szansą oraz niezapomnianym doświadczeniem tanecznym okazał się „Opentaniec“ oraz „12 Ławek“ w Teatrze Muzycznym w Gdyni w choreografi Jarosława Stańka. Tak wspaniale rozpoczęta znajomość z Jarosławem Stańkiem zaowocowała kilkoma pięknymi tanecznymi projektami jak „Carmina 06 – Wianki – Kraków, „Olza“- multimedialny międzynarodowy show w Pradze, „Vichry“ – multimedialny show w Czechach oraz filmem „Kochaj i Tańcz“. Punktem zwrotnym w karierze tanecznej była współpraca z zespołem Blog 27 oraz nagroda „MTV European Music Awards“ w kategorii „The Best Polish Act“. W 2008 roku została finalistką pierwszej edycji programu „You Can Dance - Po Prostu Tańcz“ co dalo jej szansę na nagranie serii programów tanecznych dla dzieci „Cartoon Network Dance Club“. W roku 2010 stworzyła choreografie do spektaklu „Antoine“ w którym także wcieliła się w rolę Josephine Baker. Od roku 2008 jest choreografem w wielu programach telewizyjnych takich jak: „You Can Dance - Po Prostu Tańcz“ czy też „Bitwa na Głosy“ .
Obecnie gra w musicalu „Zorro“ w Teatrze Komedia w Warszawie. Jest
także nauczycielem muzyki oraz instruktorem tańca . Jej pasją jest śpiew, taniec oraz praca z dziećmi. Systematycznie pobiera naukę tańca w szkolach Brodway Dance Center – New York, oraz Millenium Dance Complex i Debbie Reynolds Dance Studio – Los Angeles.

Akceptujemy karty partnerskie oraz opcje karnetowe Studia.
FREE ART FUSION
ul.Miedziana 11, Warszawa
tel/fax 022 6485719
zapisy@freeartfusion.pl
www.freeartfusion.pl
ocena wydarzenia
średnia ocen: 0   ilość ocen: 0
Zaloguj się,
aby wystawić ocenę.

warsztaty
Dyscypliny taniec
Co tydzień w Wtorek
grudzień 12
18:00

komentarze Zaloguj się, aby wystawić komentarz.