Dodaj obiekt sportowydodaj klub sportowydodaj wydarzenie sportowe

Logowanie Rejestracja »» Przypomnij hasło
Jesteś tutaj: » Strona główna  / Artykuły  / Materace dmuchane dla dzieci – zabawa na plaży i w basenie

Materace dmuchane dla dzieci – zabawa na plaży i w basenie

Podczas pływania, zabawy na plaży, aktywnego wypoczynku nad jeziorem, morzem czy nawet we własnym w ogrodzie często przydaje się dmuchany materac. Na co zwrócić uwagę, wybierając model idealny dla dzieci? Nie tylko kolor i kształt mają tu znaczenie. Sprawdź, co jeszcze się liczy i jakie wzory biją rekordy popularności!

Materac do pływania i plażowania musi być przede wszystkim wytrzymały i dopasowany do wieku, wzrostu i wagi użytkownika. Cała reszta zależy od indywidualnych preferencji. Designerskie materace Intex powstają z myślą o zainteresowaniach dzieci, dlatego często są inspirowane postaciami z bajek czy zwierzętami. Często to, co nieoczywiste i zaskakujące, sprawia dzieciom najwięcej radości i właśnie z tego powodu dmuchane materace Intex nie przypominają już wyłącznie prostych łóżek z zagłówkami. Flamingi, wieloryby, lamy i jednorożce – to te motywy biją obecnie rekordy popularności – nie tylko wśród dzieci, ale także dorosłych! Syreni ogon również plasuje się wysoko na liście najchętniej wybieranych modeli.

Sprawdź, na co poza kształtem i kolorem warto zwrócić uwagę, wybierając materac do pływania Intex.

Jak wybrać materac do pływania Intex?

Wybierając materac do pływania Intex dla dziecka, zwróć uwagę przede wszystkim na jego wielkość, udźwig oraz rodzaj zastosowanego materiału. Wytrzymały i zapewniający komfortową kąpiel materac dmuchany do wody Intex będzie wykonany z odpornego na drobne uszkodzenia mechaniczne PVC. Przeglądając katalog z kolorowymi materacami, przyjrzyj się parametrom technicznym danego produktu. Znajdziesz wśród nich informacje dotyczące tego, jaki obwód i wysokość ma materac, a także jaki ciężar jest w stanie udźwignąć, aby zachować wyporność.

Ceny tych akcesoriów plażowych nie są wysokie – sięgają kilkudziesięciu złotych, więc warto się zdecydować na ich zakup. Dzięki materacowi Twoje dziecko będzie mogło zarówno wyszaleć się wśród fal, jak i oddać błogiemu wypoczynkowi na plaży czy w ogródku.

Materac dmuchany do wody Intex – nie tylko nad morze i jezioro

Jaki materac dmuchany do wody Intex wybrać, jeśli Twoje dziecko będzie się kąpać przede wszystkim w basenie ogrodowym? Wszystko zależy od jego wieku i głębokości basenu. Na szczęście wybór jest bardzo szeroki – dostępne jest całe mnóstwo wzorów, kolorów i motywów. Materac dmuchany Intex (https://www.zabawki.kathay.pl/materace-do-plywania,c46.html) to doskonały sposób na to, aby rozbudzić wyobraźnię dziecka, zachęcić je do kreatywnej zabawy, a nawet do nauki pływania. Gdy zmęczy się pływaniem i zabawą, może bezpiecznie dryfować w basenie lub zabrać ulubiony materac Intex na trawę, gdzie odda się wypoczynkowi, znajdując wytchnienie w cieniu drzew.

Jednak sam materac to nie wszystko! Przyda się jeszcze kilka dmuchanych zabawek i akcesoriów basenowych, dzięki którym wodna przygoda potrwa długie godziny!

Radość z wypoczynku nad wodą – materac plażowy Intex

Do akcesoriów plażowych, które także sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi nad wodą, zaliczamy rękawki i koła do pływania, dmuchane piłki i inne zabawki, sprzęt do nauki pływania, a także maty plażowe. Funkcjonalne, dostosowane do etapu rozwoju i zainteresowań dziecka akcesoria basenowe Intex stymulują jego rozwój. Brodzenie w wodzie pomaga ćwiczyć łapanie równowagi, poprawia motorykę i koordynację ruchów. Wymyślanie własnych zabaw z użyciem dmuchanych akcesoriów rozwija umiejętność myślenia abstrakcyjnego i przede wszystkim rozbudza wyobraźnię.

Odkryj radość płynącą z aktywnego wypoczynku na plaży czy w ogrodzie – wybierz materac dmuchany do wody Intex dla dziecka, a nie będzie miało czasu na nudę!