Dodaj obiekt sportowydodaj klub sportowydodaj wydarzenie sportowe

Logowanie Rejestracja »» Przypomnij hasło
Jesteś tutaj: » Strona główna  / Wydarzenia sportowe  / STREET JAZZ Z ANNA JUJKA WE FREE ART FUSION Zapraszam do zapisów ! ! !

Wydarzenie sportoweSTREET JAZZ Z ANNA JUJKA WE FREE ART FUSION Zapraszam do zapisów ! ! !

Data Co tydzień w Poniedziałek STREET JAZZ Z ANNA JUJKA WE FREE ART FUSION Zapraszam do zapisów ! ! ! Free Art Fusiion Miedziana 11
Free Art Fusion

street jazz


-
STREET JAZZ Z ANNA JUJKA WE FREE ART FUSION
Zapraszam do zapisów ! ! !

PONIEDZIAŁKI – ŚRODY 17:30


Tańczy od 7-go roku życia. W ciągu wieloletniej pracy z tańcem miała styczność z wieloma technikami tanecznymi, dzięki czemu posiada umiejętność uczenia takich stylów jak: funky jazz, street dance, hip hop, jazz, modern jazz, broadway jazz... Doświadczenie zdobywała w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Francji (Paryż). Brała udział w licznych przedsięwzięciach artystycznych: spektaklach, pokazach firmowych, koncertach itp. na terenie całego kraju i za granicą (Kopenhaga, Wilno, Bonn). W 2005 roku stworzyła choreografię w technice hip hop/new style/funky jazz do teledysku Lerek i Nowator "Moja panienka". Ania pracowała przy koncertach Sopot Top Trendy, "Eska Squad" Polsat, "I Ty możesz zostać Św. Mikołajem" TVP 2. Grała w meczu piłki nożnej "Artyści kontra Gwiazdy Polsatu". W 2006 roku opracowała choreografię w technice jazz/hip hop/funky do II edycji programu "Załóż się" w TVP. Stworzyła choreografię i zatańczyła w spektaklu "Prenessa" dla firmy farmaceutycznej KRKA. Przedstawienie obejmowało style modern jazz/hip hop, dodatkowo z wykorzystaniem trapezu. W 2007 brała udział w projekcie "Ogarnij się sam dzieciaku"(zajawki kultury hiphopowej) w warszawskich szkołach. Youya wielokrotnie zasiadała w jury różnych konkursów i programów. Dwa razy oceniała uczestników programu "Dolina kreatywna-taniec" w TVP. Ponadto wybierała zwycięzców konkursów tanecznych „Shake Ya Booty”, „Booty Challenege”, „Warsaw Challenge”, „Check the Flow”, „Break Session”. Jako choreograf pracowała przy polskiej edycji programu „You can dance”.
Jako doświadczony pedagog współpracuje z wieloma szkołami w całej Polsce i poza granicami naszego kraju. Prowadzi liczne szkolenia i warsztaty. Pracuje też z własną grupą - 4REAL.Czekamy na Ciebie ! ! !


FREE ART FUSION
ul.Miedziana 11, Warszawa
tel/fax 022 6485719
zapisy@freeartfusion.pl
www.freeartfusion.pl
ocena wydarzenia
średnia ocen: 0   ilość ocen: 0
Zaloguj się,
aby wystawić ocenę.

trening
Dyscypliny taniec
Co tydzień w Poniedziałek
maj 27
17:30

komentarze Zaloguj się, aby wystawić komentarz.