Dodaj obiekt sportowydodaj klub sportowydodaj wydarzenie sportowe

Logowanie Rejestracja »» Przypomnij hasło
Jesteś tutaj: » Strona główna  / Wydarzenia sportowe  / MODER JAZZ Z SZYMONEM OSIŃSKIM W PIĄTKI FREEARTFUSION

Wydarzenie sportoweMODER JAZZ Z SZYMONEM OSIŃSKIM W PIĄTKI FREEARTFUSION

Data Co tydzień w Piątek MODER JAZZ Z SZYMONEM OSIŃSKIM W PIĄTKI FREEARTFUSION Free Art Fusiion Miedziana 11
Free Art Fusion

modern jazz


-
MODER JAZZ Z SZYMONEM OSIŃSKIM W PIĄTKI FREEARTFUSION

PIĄTKI GRUPA ZAAWANSOWANA GODZINA 18:00


Przez lata poznawał kolejne techniki i style: taniec współczesny, jazz, modern jazz, funky, hip-hop. Jako uczestnik licznych warsztatów i zawodów miał szansę pracować z najlepszymi.
 Jako tancerz i choreograf współpracował z agencją artystyczną „Twister” oraz grupą „V6”. Brał udział w pierwszym polskim show tanecznym „OpenTaniec” w reżyserii i choreografii Jarosława Stańka, a także innych jego projektach („Carmina 06”, „Carmen TV”, „Vichry”, „Tango Operita, Szare Kwiaty” w warszawskim teatrze Syrena, a także w filmie „Kochaj i tańcz”). 
Jako choreograf i tancerz współpracuje z Teatrem Tańca Zawirowania (spektakle: „Przytul mnie”, „Innocent when you dream”, „Po godzinach…”, „Fuera de campo” które były wystawiane na wielu festiwalach w Polsce i za granicą), Studiem Sztuki Tańca (spektakl "Międzyczasie") oraz Krakowską Kompanią Tańca (spektakl "Pinakolada"). Jako tancerz występuje z Kompanią Primavera („Ostatnie takie lato”, „Madryt 03” wystawianym min. w Miami, oraz „At the top floor" i "Poczekalnia"). 
Wspólnie z Katarzyną Kizior stworzył „Duet…”. W Studio Harmonic w Paryżu pobierał lekcje między innymi u Thierry’ego Verger (technika modal jazz underground), z którym następnie pracował jako asystent na terenie Polski oraz jako tancerz w spektaklu „Veloce” wystawianym w Polsce, Francji i Monako. 
Tańczy na deskach Teatru Dramatycznego i Teatru Na Woli w Warszawie oraz Teatru Groteska w Krakowie. Jako instruktor prowadzi warsztaty w technikach: jazz, modern-jazz, modern jazz underground.

CZEMAY NA ZAPISY !!


FREE ART FUSION
ul.Miedziana 11, Warszawa
tel/fax 022 6485719
www.freeartfusion.pl
ocena wydarzenia
średnia ocen: 0   ilość ocen: 0
Zaloguj się,
aby wystawić ocenę.

warsztaty
Dyscypliny taniec
Co tydzień w Piątek
maj 31
18:00

komentarze Zaloguj się, aby wystawić komentarz.