Dodaj obiekt sportowydodaj klub sportowydodaj wydarzenie sportowe

Logowanie Rejestracja »» Przypomnij hasło
Jesteś tutaj: » Strona główna  / Wydarzenia sportowe  / FREE ART FUSION ZAPRASZA NA ZAJĘCIA JAZZU CZWARKI GODZINA 18:00 MICHAŁ PACZUSKI

Wydarzenie sportoweFREE ART FUSION ZAPRASZA NA ZAJĘCIA JAZZU CZWARKI GODZINA 18:00 MICHAŁ PACZUSKI

Data Co tydzień w Czwartek FREE ART FUSION ZAPRASZA NA ZAJĘCIA JAZZU CZWARKI GODZINA 18:00 MICHAŁ PACZUSKI Free Art Fusion
Free Art Fusion

jazz czwartki 18:00


-
FREE ART FUSION ZAPRASZA NA ZAJĘCIA JAZZU
CZWARKI GODZINA 18:00
MICHAŁ PACZUSKIMichał Paczuski - Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w wieku dziewięciu lat. Jako nastolatek trenował w zespole Joanny Sokalskiej, a następnie w grupie tanecznej Agustina Egurroli. To właśnie wtedy zdobył wiele tytułów na Mistrzostwach Polski, Europy i Świata. Jako tancerz grupy tanecznej Volt brał udział w wielu wydarzeniach artystycznych polskiej sceny muzycznej m.in.: Sopot Festival, KFPP Opole, Eska Musik Awords; uczestnichył w takich produkcjach jak: Taniec z Gwiazdami, Jaka to melodia, Europa da się lubić, Miss Polonia.
Michał zatańczył w prestiżowym koncercie „Nobel 83”. Uczestniczył m.in. w Gali Loreal Color Trophy i tanecznym pokazie dla marki Levi’s w Rydze. Był na tournee z Salonową Orkiestrą J. Straussa. Został zaproszony przez Mateusza Polita do współpracy przy oprawie tanecznej programu Jaka to melodia. Tańczył na scenie Teatru Syrena w spektaklu „Grzechy”.
Pomimo młodego wieku zatańczył u boku wielu artystów polskiej sceny muzycznej: Doda, Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Mika Urbaniak, Maciej Maleńczuk, Natalia Lesz, Justyna Steczkowska, Krzysztof Cugowski…
Swoje umiejętności taneczne ciągle doskonali pod okiem najlepszych polskich oraz zagranicznych choreografów i pedagogów.
Obecnie bierze udział w projektach promujących Polskę na scenie międzynarodowej m.in. „Notre Dame de Paris”, „Chopin Klasycznie Jazzowo i Rockowo” itp… Michał występował na wielu scenach świata, tańczył m.in. w Kairze, Bukareszcie, Baku, Berlinie, Rydze.
Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale Choreografii i Technik tańca. Jako choreograf ma w dorobku tytuły mistrzostw Polski i świata Formacji i Solistów w kategorii Modern Jazz. Michał obecnie współpracując z wieloma cenionymi choreografami, przy wielu przedsięwzięciach artystycznych, pomimo wielu tanecznych produkcji Michał znajduje czas by dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą z zakresu tańca jazz’owego i wsółczesnego ucząc systematycznie i warsztatowo w wielu szkołach tańca.

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW ! ! !


FREE ART FUSION
ul.Miedziana 11, Warszawa
tel/fax 022 6485719
zapisy@freeartfusion.plwww.freeartfusion.pl
ocena wydarzenia
średnia ocen: 0   ilość ocen: 0
Zaloguj się,
aby wystawić ocenę.

warsztaty
Dyscypliny taniec
Co tydzień w Czwartek
maj 30
18:00

komentarze Zaloguj się, aby wystawić komentarz.