Dodaj obiekt sportowydodaj klub sportowydodaj wydarzenie sportowe

Logowanie Rejestracja »» Przypomnij hasło
Jesteś tutaj: » Strona główna  / Wydarzenia sportowe  / AERIAL HOOP ( TANIEC NA KOLE )

Wydarzenie sportoweAERIAL HOOP ( TANIEC NA KOLE )

Data Co tydzień w Wtorek AERIAL HOOP ( TANIEC NA KOLE ) Free Art Fusiion Miedziana 11
Free Art Fusion

aerial hoop


-
AERIAL HOOP
( TANIEC NA KOLE )

JOANNA SIKORSKA

W 1991r rozpoczęła swoją przygodę z gimnastyką artystyczną w CWKS Legia i w ciągu sześcioletniej kariery sportowej została m.in. Mistrzynią Polski Juniorek (1995r.), złotą medalistką Mistrzostw Warszawy (1995r.), brązową medalistką międzynarodowego Turnieju Nadzieii Olimpijskich (1996r.), w którym startowała jako członkini Kadry Narodowej oraz polska kandydatka do Igrzysk Olimpijskich w Sydney.
Po rozstaniu ze sportem odkryła taniec. W jej dorobku artystycznym znalazły się m.in.: udział w spektaklach takich, jak: „Kolorowa Łza” i „Przyszła fala, świat oszalał” (Tintilo, Teatr Muzyczny Roma), „Metro” (Teatr Buffo), „Czerwony Kapturek. Ostateczne Starcie” (Teatr Na Woli), „Grzechy” (Teatr Syrena), „Opowieści Lasku Wiedeńskiego” (Akademia Teatralna w Warszawie), „Herkules” (premiera w Teatrze Muzycznym w Gdyni), Opera „Turandot” (Teatr Wielki w Warszawie)
udział w serialach takich, jak: „Teraz Albo Nigdy”, „Przepis Na Życie”
współpraca taneczna z artystami, takimi jak: Krzysztof Krawczyk, Maciej Maleńczuk, Edyta Górniak, Stachursky, Ewelina Flinta, Paweł Kukiz, Norbi, SNAP!, Lutricia McNeal, Bananarama, Sugababes, Shaun Baker, September, Mandaryna, In-Grid, The Jet Set i in.
Bierze udział w programach rozrywkowych, festiwalach i eventach takich jak: Biesiada u Górnego, Fabryka Gwiazd, Jak Oni Śpiewają, Sopot Festival, Top Trendy, Festiwal W Opolu, Sylwester z Polsatem, Telekamery, Hity Na Czasie, Holly-Łódzkie Love Story, Sailing Show, Otwarcie Parku Fontann w Warszawie itp.
Jej pasją jest akrobatyka powietrzna. Przygotowała choreograficznie (praca ze wstążką) aktora Leszka Zdunia do premiery sztuki pt. „Bagdad Cafe” w Teatrze Polonia oraz współtworzyła choreografię z grupą akrobatyczną FlyCube przy spektaklu „Herkules”. Od 2010 r. współpracuje z grupą tańca współczesnego Quest realizującą nowatorskie projekty: „Premium” i „Showbar”
Od 2010 r. instruktorka Pole Dance we Free Art Fusion w Warszawie.

WTORKI CZWARTKI 19:00
ZAPISY !

WIELKA PROMOCJA ! !
KARENT NA AERIAL HOOP W SIERPNIU ZA 200 ZŁ A WE WRZEŚNIU ZA 220 ZŁ TYLKO U NAS
MOŻNA WYKUPIĆ DOWOLNĄ ILOŚĆ KARNETÓW ! !

FREE ART FUSION
ul.Miedziana 11, Warszawa
tel/fax 022 6485719
zapisy@freeartfusion.pl
www.freeartfusion.pl
ocena wydarzenia
średnia ocen: 0   ilość ocen: 0
Zaloguj się,
aby wystawić ocenę.

warsztaty
Dyscypliny taniec
Co tydzień w Wtorek
kwiecień 23
19:00

komentarze Zaloguj się, aby wystawić komentarz.